Aplankyk: Braunschweig

Kas yra Braunšveige?

 • Puikūs fontanai, kuriuose maudosi pusnuogiai vaikučiai ir kur taip smagu braidyti;

 • Daug įvairių žmonių, tai primena, kad esi tikram europietiškame mieste: per tris ten praleistas valandas matėm ne ik gatvės muzikantų, bet ir gatvės pensininkų ansamblėlį bei jaunimo pantomimos grupę, kurie darė viską taip mielai ir nuoširdžiai, kad susidomėjusių minia augo;
 • Smalsūs balandžiai, kurie labai mėgsta pozuoti. Bet Braunšveige jiems ne itin malonu - visos iškabos apdėtos adatėlėmis, vios namų nišos ir sienos užtvertos tvorelėmis. Kažin, kur jie vargšai glaudžiasi?
 • Skulptūra katėms (apie kates?). Mano mėgstamiausia nuo šiol :)

 • Puikus spalvingas namas. Nuo šiol mano mėgstamiausias svajonių daugiabutis. Su žalia siena, geltonu cypsium ir širdelės formos langu!

Gal atsiras dailininkas, norintis taip išpiešti bent mano balkoną? :)))

Komentarai

 1. mjo, ką čia bepridursi..kelionės..
  klausyk, tavo sportbačiai neperšlapo po fontanus taškantis?
  Daugiabutis - pasakiškas! Kai turėsi balkoną, skelbk nieko nelaukdama talką, atvažiuosim su dažų kibiriukais ir ką nors nupiešim. Gal ne taip gražiai kaip čia, bet kad bus vienintelis toks balkonas, tai garantuoju :) linkėjimai

  AtsakytiPanaikinti
 2. ar nebūsi prisikalbėjus, mergyt? :) aš paklausiu dėdės, kuris mums butą nuomoja, ar galima padailint viską :) nedaug to balkono pas mus, bet pasitreniravimui... :)

  o sportbačiai: aišku, kad peršlapo :)) VASARA GI :P

  AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Ką galvoji apie tai?

Populiarūs įrašai